Domov » ako pracujeme

Premeníme vaše predstavy na skutočnosť

Všetko pod jednou strechou

 

Máme svoj štýl práce, pri ktorom kladieme najväčší dôraz na spokojnosť klienta.

Našou veľkou prednosťou je, že väčšinu toho, čo pre vás navrhneme si v našom Interiérovom Štúdiu môžete reálne vyskúšať

Okrem služby interiérového dizajnéra nájdete v našom Interiérovom Štúdiu vystavené kuchyne od popredného talianskeho výrobcu LUBE, spotrebiče TEKA, systémy BORA, jedálenské stoly, stoličky a sedacie súpravy od firmy FORM dizajn, môžete si prelistovať a vyberať nábytok a doplnky z množstva katalógov, ladiť farby čalúnenia, stien, kombinovať tapety a popri tom si vychutnať výbornú kávu, ktorú vám radi pripravíme.

Ako pracujeme ?

Zameriavame sa na návrhy a realizácie kuchynských liniek od talianskych výrobcov. Práve tie, sú našou najväčšou vášňou. Radi však pre vás navrhneme aj ostatné časti bytu, či domu. Jedálne a obývacie miestnosti zladíme s kuchyňou v dokonalom súlade. Detské izby a spálne vám zariadime podľa vašich predstáv.

Všetky dôležité informácie o postupoch našej práce sa dozviete v ďalšej časti.

 

Kedy je nás ideálne osloviť?

Čím skôr, tým lepšie.

Ideálny stav je ešte pred samotnou kúpou bytu, či domu, alebo počas prípravy projektu v spolupráci s architektom.

V tomto štádiu vám môžeme pomôcť s odhadom nákladov na vybavenie a hlavne s dispozičným riešením interiéru.

Keď toto budeme riešiť až po kúpe, môže sa stať, že sa pri riešení dispozície zistí, že riešenie interiéru nespĺňa vaše potreby…

DEVELOPERSKÝ PROJEKT

Oslovte nás aj keď kúpite byt v novostavbe a môžete si vyberať štandard. Nevedomky si totiž môžete vybrať zariaďovacie prvky tak, že nebudú ladiť s celkovou koncepciou interiéru. A pritom by stačila chvíľka a mohlo sa tomu predísť.

V prípade už hotového bytu v novostavbe počítajte s tým, že sa posúvaniu elektrických rozvodov a rozvodov vody nevyhnete. Môže sa to dotknúť aj opravy stierok, prípade výmeny dverí a podlahových krytín. Interiér pre vás vyriešime tak, aby sa vám v ňom príjemne a dobre bývalo.

Pomôžeme vám tak docieliť ten najlepší výsledok, aký budeme vedieť urobiť.

Stavba v plnom prúde alebo rekonštrukcia

Neváhajte nás osloviť aj v prípade, ak ste už začali so stavbou “ projektového“ domu a zistíte, že vám dispozícia v skutočnosti nevyhovuje a chceli by ste ju zmeniť. Často sú už práce na elektrických rozvodoch a odpadoch v plnom prúde. TU je lepšie celú stavbu stopnúť a vyriešiť váš problém tak, aby ste s ním boli spokojní. Takto sa vyhnete zbytočnému presekávaniu a vo výsledku ušetríte. Je lepšie urobiť tieto úpravy raz a poriadne.

Pri plánovanej rekonštrukcii staršieho bytu, nás určite oslovte ako prvých. Vyhnete sa tak zdržiavaniu celého procesu. Zo všetkého najdôležitejšia je dobrá dispozícia a ergonómia. Stolár a ani kuchynské štúdio v supermarkete s nábytkom, nemajú patričný nadhľad a neriešia interiér ako celok a v súvislostiach!

Ako postupovať ?

01

Ozvite sa nám prosím telefonicky alebo e-mailom a pokúste sa nám čo najpodrobnejšie popísať svoju potrebu. Veľmi nám pomôže vytvoriť si hneď na začiatku lepšiu predstavu, ak nám pošlete pôdorys a fotografie konkrétneho priestoru.

02

Stretneme  sa spolu a povieme si o krokoch, ktoré budú nasledovať. Popritom vás vyspovedáme, aby sme získali čo najpodrobnejšie informácie a mohli tak pracovať na vašom vysnívanom interiéri.

Zároveň si spolu prejdeme rôzne typy interiérov, aby sme si spolu upresnili štýl, ktorý je vám blízky.

Stretnutie môže prebehnúť u nás, alebo ak vám to viac vyhovuje, prídeme my za vami a doplníme si všetky potrebné informácie.

03

Po spoločnom stretnutí vám vypracujeme cenovú ponuku na naše služby. 

04

Po odsúhlasení cenovej ponuky, sa pustíme do spolupráce, na ktorej sa dohodneme…

Naše služby a cenník

KONZULTÁCIA

Formou konzultačných stretnutí vám vieme pomôcť s vašim projektom. Poradíme vám s výberom farieb, materiálov, navrhneme prvky, alebo aj doplnky. Môžeme vám tiež poradiť, kde čo kúpiť, akých dodávateľov si vybrať, vieme pomôcť s odhadom finančnej náročnosti plánovanej investície.

CENA:  20€ s DPH / 1 hodina

DISPOZÍCIA

Ak nechcete, alebo nepotrebujete riešiť návrh interiéru, ale potrebujete pomôcť s dispozíciou priestoru, potom môžeme pre vás vyriešiť dispozičné riešenie ( rozmiestnenie priečok, nábytku, komunikačných zón,…) Je to to najdôležitejšie, čím sa celý projekt začína. Kuchynské, alebo kúpeľňové štúdiá vám síce časť interiéru vyriešia, ale neriešia ho komplexne. Ani dispozičné riešenie od developera nemusí byť tým ideálnym riešením pre vás a vaše potreby.

CENA:  12€ s DPH / 1 m² ( min 50€ s DPH / miestnosť)

ŠTÚDIA/ NÁVRH INTERIÉRU

Po detailnej špecifikácií a obhliadke riešeného priestoru, pripravíme úvodné návrhy interiéru, ŠTÚDIU s odhadom finančného rozpočtu celkovej realizácie. Z našej strany zahŕňa takýto návrh úvodné varianty dispozičných riešení, z ktorých vyberieme jeden finálny návrh. Takýto úvodný návrh je najlepšie odkonzultovať osobne.

Ako finálny produkt vám vypracujeme 3D vizualizácie riešeného priestoru ( miestnosti), aby ste si vedeli urobiť čo najvernejšiu predstavu. Neoddeliteľnou súčasťou tohto výstupu sú aj vytypované zariaďovacie prvky od konkrétnych dodávateľov.

Po spoločnej dohode môžeme prejsť až k samotnej realizácií, s ktorou vám radi pomôžeme.

CENA:  24€ s DPH / 1 m² ( min 150€ s DPH / miestnosť)

VÝKRESOVÁ DOKUMENTÁCIA

Neoddeliteľnou súčasťou sú 2D výstupy, na ktorých budete mať presne zakreslené elektrické rozvody, prívody vody a odpady, podľa ktorých vám stavebná firma bude vedieť všetko pripraviť. 

Pre stolárov výrobné výkresy nepripravujeme, pretože tie si robí každý stolár sám. Podklady, ktoré od nás dostanete budú postačujúce ako podklady pre dodatočnú výrobu.

CENA:  20€ s DPH / 1 výkres

DOHLIADNEME NA REALIZÁCIU STAVBY

Aby bol výsledok dokonalý, je občas potrebné dohliadnuť na priebeh prác. Iba tak sa môže návrh preniesť do reality. V priebehu realizácie niekedy nastávajú situácie, ktoré si vyžadujú okamžité riešenia a vtedy je naša prítomnosť vítaná. Je dôležité, aby stavebná firma dodržala technické výkresy, aby následná montáž nábytku prebehla na 100% dobre.

CENA:  20€ s DPH / 1 hodina

Čo získate spoluprácou s nami?

Naším benefitom je, že po špecifikácií všetkého potrebného pre vás zabezpečíme kompletnú objednávku zariaďovacích prvkov, nábytku a doplnkov aj od partnerských firiem a od dodávateľov, o ktorých služby prejavíte záujem. Kuchyňu vám samozrejme najradšej objednáme u nášho dodávateľa. Necháme vypracovať cenové ponuky, zistíme termíny dodania, podmienky dopravy a spôsob platby za tovary a služby.

Vypracujeme časový harmonogram a zariadime dodanie na vami určenú adresu.

V rámci našej spolupráce je toto určite príjemná služba, ktorá vám ušetrí čas a peniaze.