Koniec éry klasických digestorov!

Značka BORA prináša do súčasnej modernej kuchyne väčšiu voľnosť, estetiku, funkčnosť a efektivitu . So svojimi špičkovými varnými doskami a odsávačmi pár prináša do kuchyne revolučnú technológiu a dizajn. Pri varení si tak budete môcť užívať nielen čistý vzduch, ale aj výrazne tichší chod než ste zvyknutí u bežných digestorov. Efektivitu novej koncepcie kuchyne pocítite aj na ľahšej údržbe odsávača pár BORA.  

BORA PROFESSIONAL 3.0:
revolučne lepšia

To najlepšie z najlepšieho pre vašu kuchyňu: Vynikajúci výkon, optimalizovaný prémiový design, ešte intuitívnejšie ovládanie a 8 kombinovateľných, úžasne priestorných varných dosiek. Nová rada BORA Professional 3.0 je synonymom budúcnosti varenia. Kombinuje priekopnícky design a najvyššie nároky na spracovanie, materiál i na technológie a účinnosť. To všetko v kvalite, na akú ste pri nemeckých výrobkoch zvyknutí.

chcem vedieť viac

BORA CLASSIC 2.0: úplná sloboda

KUCHYŇA PRESNE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV.

Pri vývoji rady BORA Classic 2.0 sme mali na zreteli hlavne vytvoriť kuchyňu podľa vašich predstáv, aby bolo každé varenie zážitkom. Inovatívne ovládanie s Control+ s vybrúsenou drážkou umožňuje presnú a intuitívnu obsluhu. Všetky funkcie sú teraz vzdialené iba na jediný dotyk. V pohotovostnom režime je ovládací panel takmer neviditeľný a vďaka centrálnemu usporiadaniu budete mať na varnej doske maximum priestoru. A aby sme nezabudli: Varné dosky a odťahové systémy si môžete individuálne a presne zostaviť.

chcem vedieť viac

BORA X PURE:
rýdza dokonalosť

Nová rada BORA X Pure zaujme obzvlášť širokou varnou doskou s výraznou prívodnou tryskou. Celoplošná indukcia umožňuje usporiadať hrnce na varnej doske úplne ľubovoľne. Kompaktný systém je pritom vďaka dotykovému ovládaniu sControl minimalistický, plošne zarovnaný, vysoko elegantný, extrémne tichý a maximálne intuitívny.

chcem vedieť viac

BORA PURE:
ozdoba vašej kuchyne

Systém BORA Pure je synonymom puristického, redukovaného, minimalistického designu. Dokonale a decentne sa integruje do kuchyňskej architektúry a je skutočným designovým skvostom. Systém je možné individuálne prispôsobiť a nechať tak vyniknúť osobný vkus. Farbu prívodnej trysky odsávača si môžete zvoliť podľa seba. Vyberte si z piatich ďalších dostupných odtieňov – „rúžovo zlatá“, „oranžová“, „červená“, „nefritová zelená“ alebo „modrá“ – a rozhodnite sa, ktorá farba sa nejviac hodí do interiéru vášho domova.

Systém BORA Pure si vás získa aj svojou funkčnosťou. Výkon odsávača do varnej dosky sa napríklad úplne automaticky prispôsobí aktuálnemu procesu varenia. Manuálne nastavenie je samozrejme tiež možné, ale už ho netreba. Odsávač funguje obzvlášť ticho vďaka optimálnemu prúdeniu vzduchu a extrémne tichému ventilátoru.

chcem vedieť viac

BORA BASIC:
varná doska a odsávač v jednom

Systém BORA Basic Hyper je novinkou, ktorá sa skladá z vysoko výkonnej varnej dosky a účinného odsávača. Jednou zo základných vlastností je varná zóna Hyper, ktorej sálavé teleso umožňuje až o 50 percent vyšší výkon pri zesílenej úrovni výkonu. Vďaka centrálnemu ovládaniu a optimálne usporiadaným varným zónam, ponúka varná doska dostatok priestoru až pre štyri hrnce s priemerom 24 cm.

chcem vedieť viac

Využite výhodnú ponuku záruky! 

Spoločnosť BORA ponúka pre svoje spotrebiče dvojročnú záruku. Počas týchto 2 rokov môžete záruku na systém BORA o ďalší rok bezplatne predĺžiť.

Na varnej doske alebo na odsávači do varnej dosky nájdete nálepku s registračným kódom, ktorý stačí zadať na tejto adrese  www.bora.com/registration a  my vám predĺžime záruku.