Užívajte si novú slobodu v kuchyni!

Spoločnosť BORA Lüftungstechnik GmbH z Raublingu v Hornom Bavorsku zásadne mení vnímanie a architektúru v životnom priestore kuchyne so svojimi účinnými systémami digestora BORA Professional, BORA Classic, BORA X Pure, BORA BORA Pure a BORA Basic. Zakladateľ Willi Bruckbauer je so svojou víziou „konca konvenčného digestora“ absolútnym priekopníkom.

Princíp BORA je aplikovaná fyzika a žiadna mágia: Pary a pachy sú odsávané tam, kde vznikajú: Priamo na varnej doske, priamo z hrnca, pekáča, panvice a grilu. BORA využíva priečne prúdenie, ktoré je rýchlejšie ako rýchlosť stúpania kuchynských pár – jednoducho a efektívne.

BORA je synonymom pre maximálne požiadavky na kvalitu svojich výrobkov a služieb. Výroba v Nemecku a Rakúsku je zárukou, že tieto požiadavky budú splnené. Používajú sa výlučne kvalitné materiály ako nerezová oceľ a sklo. Produktové rady BORA predávajú na celom svete iba vyškolení špecializovaní predajcovia, aby sme zaručili prvotriedny servis.

Všetky digestory BORA dovoľujú užívať si a vychutnávať nový pocit slobody v kuchyni. Dokonalá kombinácia mimoriadne účinného digestora a výkonnej varnej dosky vábi atraktívnym vzhľadom a absolútne nenarúša výhľad. BORA je dokonalým riešením pre každý priestor. Výber varných dosiek je možný úplne podľa individuálnych preferencií pri varení. Bez ohľadu na to, či Ceran, indukcia, celoplošná indukcia, plyn alebo Tepan.

Úspech spoločnosti a jej výrobkov je zrejmý aj vďaka početným cenám a oceneniam ako „365 Orte im Land der Ideen“, Deutsche Gründerpreis, red dot award, Plus X Award, German Design Award, iF Design Award, Iconic Award, ako aj German Brand Award a Good Design Award Chicago Anthenaeum.

Výhody systémov BORA

Čerstvý vzduch

Systém BORA odvádza pachy a tukové častice priamo z nádoby na varnej doske, takže výpary z varenia nestihnú stúpať do výšky a nepríjemne sa šíriť po miestnosti. Uvoľnené tukové častice účinne zachytáva tukový filter z nerezovej ocele. 

Ľahké čistenie

Prečo robiť niečo komplikovane, keď sa to dá aj jednoducho?

Čistenie bežných odsávačov pár je náročné z časového aj praktického hľadiska. Systém BORA sa však z hľadiska údržby vyznačuje mimoriadnou praktickosťou. Všetky tri pohyblivé diely sa dajú ľahko vybrať a umyť v umývačke riadu.

 

Voľný výhľad

Žiadne rušivé telesá vo výške hlavy vo forme kuchynských odsávačov pár.

Systém BORA vás zabaví obmedzení plynúcich z klasických kuchynských odsávačov. Už žiadne rohy ani hrany vo výške hlavy. Žiadny prikrčený postoj pri varení. Nebude vás obťažovať žiadna para vo výhľade ani sa vám nebudú zahmlievať okuliare. Nič vám nebude brániť vo výhľade. A Vy sa budete môcť aktívne venovať svojej návšteve aj počas varenia.

Účinnosť

Sústreďte sa na podstatné veci

Klasické kuchynské odsávače pár majú vysokú spotrebu energie a malú účinnosť. Odsávač varnej dosky BORA je inteligentným riešením s vysokou účinnosťou. Najlepším dôkazom je 100% čistota v úrovni hlavy. Premyslene použitá rýchlosť prúdenia a inovatívne technológie motorov vedú priamo k cieľu. 

BORA PROFESSIONAL 3.0:
revolučne lepšia

To najlepšie z najlepšieho pre vašu kuchyňu: Vynikajúci výkon, optimalizovaný prémiový design, ešte intuitívnejšie ovládanie a 8 kombinovateľných, úžasne priestorných varných dosiek. Nová rada BORA Professional 3.0 je synonymom budúcnosti varenia. Kombinuje priekopnícky design a najvyššie nároky na spracovanie, materiál i na technológie a účinnosť. To všetko v kvalite, na akú ste pri nemeckých výrobkoch zvyknutí.

chcem vedieť viac

BORA CLASSIC 2.0: úplná sloboda

KUCHYŇA PRESNE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV.

Pri vývoji rady BORA Classic 2.0 sme mali na zreteli hlavne vytvoriť kuchyňu podľa vašich predstáv, aby bolo každé varenie zážitkom. Inovatívne ovládanie s Control+ s vybrúsenou drážkou umožňuje presnú a intuitívnu obsluhu. Všetky funkcie sú teraz vzdialené iba na jediný dotyk. V pohotovostnom režime je ovládací panel takmer neviditeľný a vďaka centrálnemu usporiadaniu budete mať na varnej doske maximum priestoru. A aby sme nezabudli: Varné dosky a odťahové systémy si môžete individuálne a presne zostaviť.

chcem vedieť viac

BORA X PURE:
rýdza dokonalosť

Nová rada BORA X Pure zaujme obzvlášť širokou varnou doskou s výraznou prívodnou tryskou. Celoplošná indukcia umožňuje usporiadať hrnce na varnej doske úplne ľubovoľne. Kompaktný systém je pritom vďaka dotykovému ovládaniu sControl minimalistický, plošne zarovnaný, vysoko elegantný, extrémne tichý a maximálne intuitívny.

chcem vedieť viac

BORA PURE:
ozdoba vašej kuchyne

Systém BORA Pure je synonymom puristického, redukovaného, minimalistického designu. Dokonale a decentne sa integruje do kuchyňskej architektúry a je skutočným designovým skvostom. Systém je možné individuálne prispôsobiť a nechať tak vyniknúť osobný vkus. Farbu prívodnej trysky odsávača si môžete zvoliť podľa seba. Vyberte si z piatich ďalších dostupných odtieňov – „rúžovo zlatá“, „oranžová“, „červená“, „nefritová zelená“ alebo „modrá“ – a rozhodnite sa, ktorá farba sa nejviac hodí do interiéru vášho domova.

Systém BORA Pure si vás získa aj svojou funkčnosťou. Výkon odsávača do varnej dosky sa napríklad úplne automaticky prispôsobí aktuálnemu procesu varenia. Manuálne nastavenie je samozrejme tiež možné, ale už ho netreba. Odsávač funguje obzvlášť ticho vďaka optimálnemu prúdeniu vzduchu a extrémne tichému ventilátoru.

chcem vedieť viac

BORA BASIC:
varná doska a odsávač v jednom

Systém BORA Basic Hyper je novinkou, ktorá sa skladá z vysoko výkonnej varnej dosky a účinného odsávača. Jednou zo základných vlastností je varná zóna Hyper, ktorej sálavé teleso umožňuje až o 50 percent vyšší výkon pri zesílenej úrovni výkonu. Vďaka centrálnemu ovládaniu a optimálne usporiadaným varným zónam, ponúka varná doska dostatok priestoru až pre štyri hrnce s priemerom 24 cm.

chcem vedieť viac

Využite výhodnú ponuku záruky! 

Spoločnosť BORA ponúka pre svoje spotrebiče dvojročnú záruku. Počas týchto 2 rokov môžete záruku na systém BORA o ďalší rok bezplatne predĺžiť.

Na varnej doske alebo na odsávači do varnej dosky nájdete nálepku s registračným kódom, ktorý stačí zadať na tejto adrese  www.bora.com/registration a  my vám predĺžime záruku.