AGNESE

Model AGNESE je ideálny pre tých, ktorí majú radi romantiku. S touto kuchyňou sa ocitnete na najpríjemnejšom mieste v dome, plnom vôní a krásnych spomienok. S AGNESE si vytvoríte priestor, v ktorom sa budete radi stretávať nie len s rodinou, ale aj svojimi priateľmi.

Dvierka tejto kuchyne sú vyrobené z masívneho dreva. Sú k dispozícií v rôznych farebných prevedeniach tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie predstavy a aby dlho vydržali. Drevo je od nepamäti vzácny a robustný materiál, ktorý dodáva interiéru neopísateľný pocit.

Smoke Grey pickeled & Absolute white

Pre milovníkov chladnejších tónov, ponúka model AGNESE dvierka morené v odtieni dymovej šedej farby s priznanou textúrou jaseňového dreva, ktorá je v bielej farbe. Ideálnou kombináciou k tomuto odtieňu je jasná biela farba s pracovnou doskou z umelého kameňa OKITE

clay pickeled grey

Príjemné teplé, šedo hnedé tóny, dodajú vášmu interiéru neopakovateľne príjemnú atmosféru. V tejto zostave sa dizajnéri pekne pohrali s rohovým riešením kuchyne, kde atypicky riešený polostrov s varným centrom priamo nadväzuje na jedálenský stôl a komunikuje aj s obývacou časťou

clay pickeled grey & absolute white

Ak sa vám zdá byť jednofarebná kuchyňa nudná, potom sa nebojte kombinácie. Šedo hnedý odtieň jaseňových dvierok veľmi pekne ladí s jasnou bielou farbou. Keď sa tieto dva odtiene doplnia výrazným akcentom v podobe pracovnej dosky, dosiahnete elegantnú kuchyňu Agnese. Táto zostava je doplnená o jedálenský stôl so stoličkami v identickom prevedení, ako sú dvierka kuchyne.

camelia white

Ak je pre vás biela príliš biela a iné farby neprichádzajú do úvahy, potom je tu ideálna farba Bielej Kamélie. Táto zostava modelu Agnese je doplnená o oblé koncové prvky a presklené dvierka majú krásnu vitrážovú výplň zo skla s textilnou potlačou olemované mosadzným pásikom.

pickeled sky blue

Bledo modrá farba oblohy, iste v každom z nás evokuje atmosféru prímorského víkendového apartmánu, v ktorom si vychutnávate rannú kávu v nádhernej kuchyni Agnese pri šume morských vĺn a jemného vánku.

Walnut stained

Model AGNESE vie pôsobiť aj vážnym dojmom, keď ju „oblečiete“ do dvierok vo farbe orech. Táto zostava pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo. Doplnená je o nábytkovú zostavu v tej istej farbe, ako kuchyňa. Aj stoličky si môžete vybrať v identickej farebnosti.

absolute white

Azda najobľúbenejšou farbou klasických kuchýň je jasná biela farba, ktorá je nadčasovou voľbou, pôsobí elegantným a čistým dojmom. Kuchyňa v tejto farbe je skvelou voľbou pri tvorbe interiéru v štýle francúzskeho vidieka.V tejto zostave je varná zóna riešená ako dominantný prvok v kuchyni, kde je použitý rohový digestor olemovaný krásnou masívnou rímsou v bielej farbe. Dbalo sa aj na ergonómiu umiestnenia pečiacej rúry do vyššej úrovne. Umývacie centrum tu plynulo prechádza do zaujímavo riešeného jedálenského stola. Nechajte sa inšpirovať. Model AGNESE ponúka nespočetné možnosti kombinácií.