FLAVOUR

Flavour je NOVINKA od spoločnosti LUBE. Pôsobí veľmi elegantným dojmom. Tento model je ideálnou voľbou pre glamour štýl, ale možno ju interpretovať v súlade s rôznymi štýlmi, vďaka širokému sortimentu dvierok a povrchových úprav. Model Flavour sa preto dá veľmi jednoducho prispôsobiť akémukoľvek štýlu a môžeme ho vyskladať ako klasickú kuchyňu, alebo modernú kuchyňu.

Quartz šedá matná

Dvierka v šedej matnej farbe v kombinácií s presklenými dvierkami a otvorenými policami s podsvietením, doplnené mramorovou pracovnou doskou. K tejto kombinácií sa krásne hodia zlaté doplnky.

Clay mat & Lava gray

Teplé odtiene šedej v kombinácii s drevenou podlahou a laminátovou pracovnou doskou s dekorom kameňa, vytvoria veľmi príjemnú kompozíciu. Model FLAVOUR má veľmi jemné rámové dvierka, ktoré sú v tejto zostave striekané matnou šedou farbou v odtieni Clay.

dymový jaseň & strieborná tmavá

V tejto kompozícii sú pre zmenu skombinované studené šedé tóny. Dvierka sú vyrobené z jaseňa a striekané v odtieni Dymového jaseňa. Veľmi zaujímavo je riešená kuchynská zástena, ktorá je variabilná vďaka drážkam, do ktorých sa dajú zasunúť poličky, držiaky na víno, prípadne kvetináče s bylinkami. Fantázii sa medze nekladú.

lávová sivá & čierna

Tmavé farby, obzvlášť tie, v sivých tónoch pôsobia veľmi elegantne a nadčasovo. Sú vhodné najmä do veľkých priestorov, ideálne s vysokými stropmi. Táto zostava je oživená vitrínami s dymovými sklami a knižnicou v čiernej farbe.

sépiová čierna matná

Striekaná čierna matná zostava je čoraz žiadanejšia, no nie každá čierna pôsobí teplým dojmom. Keď sa k čiernej farbe pridajú doplnky z brúsenej mosadze, potom je takáto kompozícia priam očarujúca. Mosadzný drez s batériou sú už štandardom.

lávovo sivý dub & meď

Drevo, kov a kameň tvoria vyváženú kombináciu. Pri tejto kombinácií sú skombinované dubové dvierka v lávovo sivej farbe s hladkými tmavo sivými plochami a doplnené medenými doplnkami. Presklené dvierka majú medené rámy, sokle aj úchytkové prifily sú v medenej farbe a neodmysliteľne nesmie chýbať drez s batériou taktiež v medi.