O nás

Ing. Vanda Bosáková Netolická

Ing. Vanda Bosáková Netolická
Interiérová dizajnérka

Som zakladateľkou spoločnosti VM Design. Ako vyštudovaná interiérová dizajnérka pomáham svojim klientom nájsť riešenia pre ich bývanie, ktoré sú nielen funkčné, ale prinesú im skutočný pocit domova.

 

Milujem kávu. Najviac tú pravú taliansku. Učarovala mi talianska kultúra, ku ktorej neodmysliteľne patrí vyhlásená talianska kuchyňa. Vôbec teda nie je náhoda, že mojou profesijnou vášňou sa stal práve taliansky dizajn. A keďže láska ide cez žalúdok, mojou „srdcovkou“ je to najdôležitejšie miesto v dome. Miesto, kde sa deň začína, aj končí, kde sa stretáva rodina pri jednom stole a kde sa často s chuťou usadia aj vaše návštevy. Je ním bezpochyby kuchyňa.

 

Počas takmer 20-ročnej praxe som bližšie spoznala klady aj zápory viacerých renomovaných výrobcov ako Hanák, Sykora, Nadop, Schuller, Lube, Creo, Prima cucine. Najviac ma však presvedčili talianske značky. Nielen svojím dizajnom, ale predovšetkým kvalitným prevedením, servisom a službami.

 

Kuchyňa je spolu s kúpeľňou najväčšou investíciou pri zariaďovaní interiéru. Preto vo svojich návrhoch kladiem veľký dôraz na kvalitu a funkčnosť ponúkaného riešenia. V kuchyni musí všetko fungovať ako hodinky, ale zároveň musí mať aj svoju „dušu“. Preto vám ju „ušijem“ na mieru.

 

 

Poďme spolu pretvoriť váš dom na domov, ktorý budete milovať.

Ing. Lívia Bírešová

Ing. Lívia Bírešová
Interiérová dizajnérka

Lívia sa stala súčasťou môjho tímu pred viac ako tromi rokmi a vniesla do našej práce novú energiu a ďalšie skúsenosti.

Je to veselé a pohodové žieňa, ktoré baví navrhovať interiéry. Ona je tá, ktorá dá vášmu projektu grafickú podobu a vypracuje 3D vizualizácie. 

Vyštudovala Priemyselný dizajn nábytku na Technickej univerzite vo Zvolene. Ďalšie skúsenosti v navrhovaní interiérov nabrala v interiérovom štúdiu BENAR a lásku k talianskemu dizajnu získala v spoločnosti SEDYA.